Weekend Seniora z Kulturą!!!

Za nami sobota i opowieści obrazów czyli historie ukryte w ramach!

W czyjej ramie prezentujemy dzieło Włodzimierza Podkowińskiego i co ma to wspólnego z Madrytem? Jakiego polskiego artystę wspominał sam Picasso? Czym skutkowały pedagogiczno-artystyczne talenty Jana Stanisławskiego i dlaczego nas to wcale nie cieszy? Czy można namalować śnieg bez użycia białej farby i co kryje druga strona obrazu Olgi Boznańskiej? Takie to historie były tematem dzisiejszych opowieści.

A już jutro kustosz Katarzyna Kasiborska wprowadzi w świat kujawskiej sztuki ludowej i zdradzi sekrety naszego kujawskiego konkursu!!! Zapraszamy o 10, 12 i 14:00!!!

Zapraszamy na kuratorskie oprowadzenie po wystawie pokonkursowej o godzinie 10:00, kolejne wejścia o 12:00 i 14:00!!!

Dziękujemy Wszystkim którzy skorzystali z zaproszenia Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Powiatu Inowrocławskiego i Muzeum!!!