Na obiad, kawę i ciastka z gen. Władysławem Sikorskim - czyli spacer z Muzeum!!!

W niedzielę 24 września zapraszamy na kolejny spacer z gen. Władysławem Sikorskim, tym razem zapraszamy na obiad, kawę i ciastka... Wyruszymy szlakiem inowrocławskich kawiarni i restauracji. Odwiedzimy restaurację w Parku Miejskim i Hotelu Waissa, gdzie posmakujemy kuchni warszawskiej. Na kawę wpadniemy do Słodkiej Dziurki a ciastek spróbujemy u Wróblewskiego. Pana Generała znajdziemy pewnie w kasynie oficerskim przy brydżu i ...

Uczestnikom spaceru zaprezentujemy oryginalne filiżanki z inowrocławskich kawiarni i restauracji.

Ruszamy w niedzielę sprzed Muzeum o godzinie 12.00. Wydarzenie jest współfinansowane ze środków budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Bilet 6 zł