Artyści Powiatu dla Ignasia!!!

Jedyna taka aukcja, jedyna taka akcja!!!

Dziękujemy Ignasiowi i jego Rodzicom, że byli wczoraj z nami.

Dziękujemy Drużynie Ignasia, w składzie:

Artyści Powiatu Inowrocławskiego, którzy podzielili się z Ignasiem swoimi dziełami:

Andrzej Prokopiuk, Wojciech Łuczak, Ryszard Barczak, Paweł  Frąckowiak, Roman Chamski, Leonard Berendt, Michał Siewkowski, Krzysztof Fydrych, Marcin Fołda, Edyta Lasota, Ilona Gawrońska, Agnieszka Działo-Jabłońska, Urszula Trawińska, Bernadeta Lewandowska, Adam Łożykowski, Leszek Sieracki, Jerzy Szczęsny, Włodzimierz Szparaga, Dariusz Cydejko, Maciej Karczewski, Sławomir Pietrzykowski, Marcin Stępniowski, Cezary Zabłotny.

Dziękujemy Wszystkim Licytującym, Państwa serca i hojność budzą nadzieję!!! Bez Państwa to wszystko nie udałoby się!!!

Dziękujemy Arturowi Kisielewiczowi za brawurowe poprowadzenie aukcji. To był po prostu świetne!!!

Dziękujemy Fundacja Ekspert-Kujawy za obsługę finansową wydarzenia!!!

Dziękujemy brzmienialivemusic za piękne piosenki w wyjątkowych aranżacjach. Repertuar od Sade po Mannam trafiony w punkt!!!

Dziękujemy Jarkowi Sopolińskiemu za nagłośnienie i oświetlenie wydarzenia!!!

Dziękujemy Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Jacewie za słodkie przysmaki i energię!!!

Dziękujemy Restauracji Studenckiej, Restauracji Marianna i Fundacji Hefra za wytrawne przysmaki!!!

Dziękujemy ekipie technicznej Powiat Inowrocławski za rozbudowę sceny, pomoc w transporcie, dźwiganiu...!!!

Dziękujemy MDK Inowrocław - organ prowadzący: Powiat Inowrocławski za wypożyczenie sprzętu.

Dziękujemy Wydziałowi Kultury I Promocji Powiatu Inowrocławskiego za wiarę w sens tego ogromnego przedsięwzięcia i pomoc i wsparcie i wiele jeszcze więcej. Moniko, Aniu i Radku wielkie dziękujemy

Dziękuję moim koleżankom i kolegom pracownikom Muzeum im. Jana Kasprowicza za wszystko!!! Jestem dumny i szczęśliwy pracując z Wami!!!

Czy to przypadek, że licytacja odbywała się w piękny jesienny wieczór, a załamanie pogody nadeszło dopiero nazajutrz? Dziękujemy naszym Aniołom Stróżom.

Dziękujemy Wszystkim wspierającym, pomagającym, kibicującym!!!